Metalowe dekoracje ścienne

Niejednokrotnie podczas aranżowania wnętrz dobierane dodatki często decydują o jego ostatecznym charakterze. Chcąc stworzyć pomieszczenie, które będzie świadczyło o dobrym wyczuciu smaku właściciela warto uzupełnić je o metalowe dekoracje ścienne. Doskonale komponują się z meblami oraz wieloma dodatkami wykonanymi z różnorodnych materiałów.

Piękno tkwi w prostocie

Metalowe konstrukcje dodatków do domu często charakteryzują się przede wszystkim smukłymi kształtami. Mogą one przybrać różną formę, między innymi są to poroże jelenia, czy też pnącze bluszczu. Tego typu dodatek to bezpieczne rozwiązanie na urządzenie zjawiskowego klimatu w pomieszczeniu. Wykorzystanie ich eliminuje ryzyko stworzenia w salonie niepotrzebnego chaosu aranżacyjnego. Ich relatywnie prosta forma wprowadza we wnętrzu poczucie ładu i wszech panującej harmonii. Są to elementy kluczowe do subtelnego udekorowania pomieszczenia.

Co więcej, metalowe dodatki na ścianę niekoniecznie muszą być wykorzystywane tylko w salonie czy pokoju dziennym. Dzięki materiałowi, z którego zostały wykonane pozwalają powiesić się także w kuchni, przedpokoju, a nawet łazience. Dodatkowo czarny kolor nadany całej konstrukcji sprawia, że jest to dekoracja jednocześnie niezwykle elegancka i uniwersalna. Sprawdzi się zarówno w gustownie, wręcz rustykalnie urządzonym salonie, jak i w awangardowo zachowanym pokoju dziennym.

Metalowe dekoracje na ścianie i na regale

Pomimo, że tego typu dodatki wpisują się w minimalistyczną myśl aranżacyjną, warto pokusić się o wykorzystanie ich w większej ilości w danym pomieszczeniu. Wiszący na ścianie bluszcz lub poroże jelenia będą tworzyły fenomenalne połączenie ze stojącym na regale lub stoliku gazetniku. Zestawienie ze sobą dwóch lub trzech wykonanych z tego samego materiału dodatków sprawia, że w pomieszczeniu czuć domkniętą aranżacyjną klamrę. Wart podkreślenia jest również fakt, że metalowe dekoracje zjawiskowo komponują się także z elementami drewnianymi. W związku z tym czarne elementy na ścianie w towarzystwie dębowego lub orzechowego stołu dają gwarancję uzyskania w pełni awangardowego pomieszczenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl