Nowoczesny dom z modnymi, metalowymi meblami i dodatkami!
Nowoczesny dom z modnymi, metalowymi meblami i dodatkami!

Czarne meble i dodatki z metalu cieszą się ogromnym zainteresowaniem – pozwalają podejść do aranżacji domowego wnętrza z większym indywidualizmem. Z powodzeniem zastępują tworzywa zwykle stosowane do wyposażenia, czyli drewno lub płytę MDF. Metal kojarzy się głównie ze stylem industrialnym i to właśnie w nim odnajduje się znakomicie. Ale to wcale go nie ogranicza.

Możliwości na to, aby zaprosić do domu metalowe dodatki, istnieje całkiem sporo. Klasyczne pomieszczenie zyska, jeśli znajdzie się w nim miejsce dla dekoracji pokrytej czarną matową farbą. Nowoczesne mieszkanie przeobrazi się z kolei w jeszcze bardziej przemyślaną przestrzeń, opartą na surowej, modernistycznej formie mebli i dodatków.

Czarne meble i dodatki – jak wykorzystać ich potencjał?

Czerń jest kolorem wymagającym, ale bardzo wdzięcznym, jeśli chodzi o aranżację domowych wnętrz. Zdaje egzamin w przeróżnych aranżacjach, najlepiej czuje się jednak w nowoczesnych odsłonach. Posłuży do stworzenia monochromatycznego wnętrza bazującego na kontraście z bielą, jednak to nie jedyna możliwość, jaka tkwi w metalowych dodatkach. Z powodzeniem przysłużą się temu, żeby zaaranżować wnętrze wyraziste, odważne i charakterne.

Czarny metal służy jako element wykończenia mebli z drewna – stolika kawowego lub ławy do salonu. To połączenie znakomicie ze sobą współgra, nawiązując do surowości skandynawskiego stylu. Z powodzeniem radzi sobie również samodzielnie, pełniąc rolę wyrazistej dekoracji, która lubi zwracać na siebie uwagę. Prym wiodą w tym przypadku metalowe wieszaki – nie dość, że praktyczne, to przy tym szalenie nowoczesne. Materiał jest na tyle wdzięczny w obróbce, że pozwala na stworzenie dowolnego kształtu – na przykład na modłę modnych motywów roślinnych lub zwierzęcych.

Nowoczesne mieszkanie to przestrzeń nie tylko funkcjonalna, ale także bazująca na wysokim poczuciu estetyki. Czerń mebli oraz dodatków znakomicie nadaje się do tego, aby wnętrze wykończyć ze smakiem. Pomocne okazują się w tym rozmaite dekoracje: wzory na ścianę, metalowe gazetniki, nowoczesne serwetniki oraz modernistyczne stojaki i kosze na drewno. To właśnie w tego typu dodatkach tkwi ogromny potencjał aranżacyjny. Ich surowość, forma i konsekwencja akcentuje uniwersalny charakter domowej przestrzeni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl