Serwetnik, jako niezbędny element zastawy stołowej
Serwetnik, jako niezbędny element zastawy stołowej

Przekąski już niemal gotowe, goście zjawią się lada chwila… to najlepszy moment, aby przygotować zastawę stołową. Serwetniki to elementy, których nie powinno zabraknąć w otoczeniu talerzy, filiżanek oraz sztućców. Te szalenie istotne dodatki pełnią oprócz praktycznej, także funkcję dekoracyjną.

Zastawa stołowa w eleganckiej odsłonie

Serwetnik, czyli pojemnik na serwetki, na jakiś czas zniknął z naszych stołów. Na szczęście dziś wraca i to w jeszcze piękniejszej odsłonie: nowoczesnej oraz przemyślanej, a zatem takiej, która znakomicie wpisuje się w najnowsze trendy wnętrzarskie. To niezbędny element zastawy stołowej odpowiadający za dobre samopoczucie gości zasiadających przy stole – mogą sięgnąć po serwetkę zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Nie należy pozbawiać ich tej możliwości: nigdy nie wiadomo, kiedy okaże się potrzebna. Goście mają zapewnioną wygodę, a rozmowa może przebiegać bez najmniejszych przeszkód.

Na co dzień metalowe serwetniki również znajdą ciekawe zastosowanie. Przede wszystkim przeobrażą się w designerską dekorację w kuchni, jadalni lub salonie. Jednak bez problemu mogą zmienić swoją dotychczasową funkcję: z pojemnika na serwetki staną się podstawką do kwiatów, świecznikiem lub stojakiem na notesy.

Dodatek do wnętrz o finezyjnym charakterze

W czym tkwi wyjątkowy urok metalowych serwetników? Wystarczy na nie spojrzeć: ażurowa, designerska budowa nawiązuje do uwielbianej przez minimalistów geometrii, która wyróżni się na tle pozostałej zastawy stołowej. Dostępność w dwóch uniwersalnych kolorach (białym i czarnym) rodzi wiele pomysłów na aranżację stołu, a otwarta konstrukcja umożliwia wygodne sięganie po serwetki w każdym momencie przyjęcia.

Pojemniki na serwetki wykonane zostały z metalu, zyskując w ten sposób stabilność i odporność. Dzięki temu sprawdzą się nie tylko w domowym zaciszu, ale także poza nim: stół zastawiony letnimi przekąskami w ogrodzie lub na tarasie natychmiast zyska na stylu, jeśli znajdzie się na nim miejsce dla metalowych, designerskich serwetników.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl